Włączenie produktu:
- Astennu Lymphvity Auriculotherapy White Onyx EarCuff x 1/2/4/8 par
$20.95 - $90.95
Kiedyś byłem grubym dzieciakiem i dorastając, spotkałem się z tonami zastraszania ze strony innych ludzi. W rezultacie wyrosłam na bardzo nieśmiałą osobę z tak niską samooceną. Potem moja siostra dała mi to Nauszniki do uszu Astennu Lymphvity Auriculotherapy White Onyx. Po 3 miesiącach stosowania udało mi się osiągnąć oczekiwane rezultaty. Zrzuciłem około 20 funtów nadwagi i byłem naprawdę zaskoczony i szczęśliwy jednocześnie. Teraz jestem bardzo pewny siebie i lubię spędzać czas z innymi ludźmi bez obaw o zawstydzenie ciała.
Carissa Milford, 33 lata, Staten Island, Nowy Jork
Układ limfatyczny to sieć tkanek, naczyń i narządów, które współpracują ze sobą, aby przenieść bezbarwny, wodnisty płyn zwany limfą z powrotem do układu krążenia (krwiobiegu). Według Cleveland Clinic, 20 litrów osocza przepływa codziennie przez tętnice i mniejsze tętniczki naczyń krwionośnych i naczyń włosowatych.
Układ limfatyczny:
Układ limfatyczny działa jak „struktura odprowadzania ścieków z ludzkiego ciała. Zasysa szkodliwe tłuszcze z organizmu i eliminuje nadmiar cellulitu. Dowiedzmy się więcej na ten temat:
Limfa, zwana także płynem limfatycznym, jest zbiorem dodatkowego płynu odprowadzanego z komórek i tkanek (który nie jest ponownie wchłaniany do naczyń włosowatych) oraz innych substancji. Inne substancje obejmują białka, minerały, tłuszcze, składniki odżywcze, uszkodzone komórki, komórki rakowe i obcych najeźdźców (bakterie, wirusy itp.). Limfa transportuje również zwalczające infekcje białe krwinki (limfocyty).
Jedną z przyczyn nieprawidłowych węzłów chłonnych w organizmie jest tzw Obrzęk limfatyczny co odnosi się do obrzęku tkanki spowodowanego nagromadzeniem płynu bogatego w białko, który jest zwykle odprowadzany przez układ limfatyczny organizmu. Najczęściej dotyka rąk lub nóg, ale może również wystąpić w ścianie klatki piersiowej, brzuchu, szyi i narządach płciowych. Węzły chłonne są ważną częścią układu limfatycznego.
Istnieje wiele warunków, które mogą wpływać na naczynia, gruczoły i narządy tworzące układ limfatyczny. Niektóre zdarzają się podczas rozwoju przed urodzeniem lub w dzieciństwie. Inne rozwijają się w wyniku choroby lub urazu. Niektóre powszechne i mniej powszechne choroby i zaburzenia układu limfatycznego obejmują:
Akupunktura daje interesującą perspektywę na to, jak działają narządy: nie tylko pełnią one funkcje fizjologiczne, ale także mają cechy emocjonalne. Kiedy śledziona i żołądek (główne narządy związane z trawieniem) nie działają w harmonii, co objawia się takimi uczuciami jak niepokój i nadmierne rozmyślanie, wpływa to na zdolność prawidłowego metabolizowania pokarmu.
Akupunktura jest formą medycyny alternatywnej i elementem tradycyjnej medycyny chińskiej (TCM), w której cienkie igły wprowadzane są do ciała, pomagając w ten sposób stymulować określone punkty na ciele. Techniki różnią się w zależności od kraju, w którym jest wykonywany. Akupunktura jest generalnie bezpieczna, gdy jest wykonywana przez odpowiednio przeszkolonych praktyków przy użyciu techniki czystej igły i jednorazowego użytku. Według dr Wilmera Chenga z University of Exeter i Plymouth, prawidłowo podawany ma niski wskaźnik przeważnie niewielkich skutków ubocznych.
Dr Wilmer Cheng z University of Exeter i Plymouth
Zwolennicy akupunktury w odchudzaniu uważają, że akupunktura może stymulować przepływ energii (chi) w organizmie, wpływając na czynniki, które mogą odwrócić otyłość, takie jak:
German ma właściwości terapeutyczne, takie jak wzmocnienie odporności, wzbogacenie w tlen, wychwytywanie wolnych rodników, działanie przeciwbólowe i ciężka detoksykacja. Zmieszany z kryształkami lub kamieniami sygnalizuje efektywny rozpad komórek tłuszczowych w organizmie, co pomaga szybciej spalić tkankę tłuszczową dziecka, przyspiesza metabolizm i trawienie. Te jony ujemne zwiększają przepuszczalność błony komórkowej, co ułatwia wchłanianie płynu tkankowego do naczyń limfatycznych, a tym samym pomaga zapobiegać zatorom limfatycznym, które zagrażają zdrowiu.
Biały Onyks Uważa się, że zwiększa produkcję hormonów. Mówi się, że reguluje tarczycę, co może skutkować ustabilizowaniem metabolizmu, zrównoważonymi hormonami i innymi wspaniałymi korzyściami. Poprawia również zdolność układu odpornościowego do zwalczania chorób. Leczenie objawów chorób układu oddechowego. Eliminacja toksyn i szkodliwych substancji z krwi. Pochłania ból, może pomóc w leczeniu problemów z gardłem i łagodzi problemy ze stawami.
Noszenie nauszników w parach może pomóc w zwiększeniu skuteczności w porównaniu z korzyściami, jakie można uzyskać z samego 1 elementu. Może skuteczniej eliminować problemy limfatyczne. Sprawienie, że problemy naszego organizmu, takie jak obrzęk, zatrzymanie płynów, słabe krążenie i powolny metabolizm, zostaną wyeliminowane w szybszym tempie.
„Zacząłem używać nauszników Astennu Lymphvity Auriculotherapy White Onyx EarCuff około trzy miesiące temu i jestem bardzo wdzięczny, że to zrobiłem! Pierwsze kilka dni zrobiło wielką różnicę w mojej wytrzymałości, ponieważ czułem się bardziej energiczny i nie męczę się tak łatwo codziennymi czynnościami, takimi jak praca i obowiązki domowe. Moje dzieci były zadowolone, że mogę spędzać z nimi więcej godzin, odkąd założyłam te nauszniki”.
"Nie do wiary! Straciłem dużą ilość tłuszczu w okolicy brzucha, a mój metabolizm jest teraz szybszy po dwóch miesiącach konsekwentnego noszenia. Zauważyłam też, jak poprawiło mi się krążenie krwi, bo nie mam już powiększonych węzłów chłonnych na szyi, które zawsze wtedy często się pojawiały. Teraz mogę nosić jasne sukienki, ponieważ mój brzuch jest mniejszy i nie jest już tak widoczny”.
Mogę powiedzieć, że ten nausznik Astennu Lymphvity Auriculotherapy White Onyx EarCuff jest naprawdę skuteczny w tym, do czego ma służyć. Moje ciało jest teraz tak szczupłe i zdrowe, że mój mąż nie może oderwać ode mnie wzroku, kiedy jesteśmy razem. Teraz odzyskałem pewność siebie, którą straciłem, odkąd przybrałem na wadze. Jestem bardzo zadowolony i polecam ten mankiet swoim rówieśnikom i przyjaciołom, którzy mają taki sam przypadek jak mój”.
Michelle Cooper, 43 lata, Omaha, Nebraska
Recenzje
Nie ma jeszcze opinii.